Htc Desire – nigdy nie wiesz czy się uruchomi..

Półtora miesiąca – tyle bezproblemowo korzystałem ze sprawnego htc desire. Wczoraj(6 listopad 2010) ładowałem baterię przy wyłączonym telefonie. Znudziło mi się czekanie na zieloną diodę sygnalizującą pełne naładowanie i włączyłem tel. Niestety, system operacyjny już się nie ładuje. Pojawia się tylko biały ekran z zielonym napisem „htc”. Wyłączenie telefonu wymaga wyjęcia baterii, odczekania chwili, ponownego włożenia baterii i.. można tak próbować włączać tel w nieskończoność – nie zadziała.

Oddaję sprzęt do serwisu po raz trzeci z czego zapewne po raz drugi zostanie wgrany system operacyjny. Wczoraj zacząłem nawet czytać o ponownym wgrywaniu oryginalnego ROM’u, ale nie znalazłem żadnych sensownych informacji. Jeśli ktoś wie jak sobie poradzić z takim problemem, to będę wdzięczny za informacje.

Wracając do usterki. Jak to możliwe, że system może przestać się ładować ? Przecież posiada pamięć ROM – tylko do odczytu. Czy uszkodziły się jakieś pliki, partycja itd? Jeszcze żebym kombinował z root’owaniem, wgrywaniem nowych ROM’ów, to byłbym w stanie to zrozumieć. Ale zwykłe wyłączenie telefonu ? Porażka.

Powiązane wpisy:

Htc Desire już nie takie stabilne
Htc Desire - I'm back!
I'm back - ponownie :)
Wysłany 07.11.2010 w 09:34 · przez blog.ezrodlo.pl · Stały link
W: Tech · Opisany jako: , , , ,

2 Odpowiedzi

Subskrybuj komentarze przez RSS

 1. Napisany przez Ubik
  na 17 listopada, 2010 w 23:31
  Stały link

  Jednak się pomyliłem – wymieniono płytę główną: http://blog.ezrodlo.pl/tech/htc-desire-im-back/

 2. Napisany przez Monika
  na 1 czerwca, 2011 w 14:00
  Stały link

  miałam podobną sytuację z Samsungiem GalaxyS :(

Subskrybuj komentarze przez RSS